DH Forumlarında Silinen Mesajlarım – 27.12.2013

@gps.navigation

Hocam siz ne kadar ilgilisiniz bu Next cihazların sitesiyle şununla bununla? Nesiniz siz, kimsiniz, Next’in sitesini kendi siteniz gibi biliyorsunuz. Açıklayın da bilelim, neden gizleniyorsunuz.

Bir ürün satın alacak olan kişi direkt alacağı siteye, önce fiyatına, sonra ödeme şartların, sonra cihaz özelliklerine, sonra kullanıcı tavsiyelerine bakar. Ben öyle yapıyorum örneğin. Anladığım kadarıyla bir veya daha çok kişi de benim gibi.

Bu güne kadar aldığım hiç bir cihazın kendi sitesine gidip sorgulama yapmadım. Direkt aldım, ancak kargo elime ulaşsın diye beklerken firmanın sitesine gidip kullanım Klavuzu indirme imkanı var mı diye sorgularım. Veya SSS kısmını okurum.

Siz müdahele etmeyin vatandaşa; insanları neden baskı altına alıyorsunuz. Kim nereyi isterse oradan link verir, oradan alıp yorum yazar.

Sayın Başasoft Yetkilileri böyle fanatik taraftarların maçın kalitesini düşürmesine müsade etmeyin lütfen. Konu dışına çıkmadan lütfen devam edelim.

Saygılar.

Posted in Navigasyon
One comment on “DH Forumlarında Silinen Mesajlarım – 27.12.2013
 1. admin diyor ki:

  aresefe bugün 27 Aralık 2013; 19:37:21 tarihinde

  “evet her zaman ki gibi konuya müdahale gecikmemiş mesajlar kırpılmış
  burası DH, her türlü manipülasyona itinayla izin verilir.
  gel de buradaki yorumlara bakarak ürün al.
  konu nerelere geldi.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tüm Kategoriler.