My PTC & PTR

Reklamlara Tıklayarak Para Kazanacağınız Web Siteleri var biliyorsunuz, biliyor musunuz?

Selamlar;

Özellikle 2012 yılının ikinci yarısından itibaren Türkiye’de çılgınlık haline gelen Reklam Sitelerine yada Reklam veren sitelere tıklayarak para kazanmak olayına değineceğim.

Açıkçası bu tip sitelere üye olarak zengin olma pek mümkün değil gibi görünmekle birlikte son 1 yıldır öncelikle üyesi bulunduğunuz bu forum, hostingi, domaini , kişisel web sayfam, onun altında çalışan email üyeliklerim, hostingi vs. masrafı karşılıyor olmam/olmamız açısından önemli…

Ben bu işlere girdiğimde arabama bir parça alırım, bandrolunu karşılarım, hani belki benzin koyarım diye düşünerek girmiştim.

Fakat sonradan kafam bastı ki; bu işin sonu yok ! Başlangıçta ilk 1-2 ay resmen me’liyorsunuz ama sonra iş çığ gibi büyümekte.

Tıkladığınız her link hem size hem de size referans olmuş üyeye para kazandırıyor.

Bu yolla ev geçinmez ama bir öğrenci için, bir emekli için, bir ev hanımı için destek sayılabilecek derecede paraların kazanılması mümkün.

Büyük paraların da kazanılmasının mümkün olduğunu yazmışlar bazı yabancı forumlarda ama onu yazan vatandaşların bu işlerle 4-5 yıldır uğraşır olduğunu gördüm.

Ne gerekli bize?

1- Bir PayPal Hesabı
2- Birazcık ön bilgi.

Açalım biraz;
1- Sanırım hepinizin bir PayPal hesabı vardır.

Olmayan için de açmak gayet kolay.

2- Ön bilgi derken, hangi siteler ciddi ve güvenilir; hangi sitelerden uzak durmak gerekir bahsedeyim.

İki- Üç tip site var; ilki, 4-5 yıldır faal olan ve bu işe çok sayıda üye ile devam eden siteler. Bunlar tıklama başına nispeten az ücretler öderler ama paranız ve emeğiniz ziyan olmaz. Düşünsenize bir süredir tıklayıp duruyorsunuz, bir miktar paranız birikti ve bir sabah bakıyorsunuz site yok ! Gitti herşey !! veya Site duruyor ama kazandığınız paraları Gift Card, Amazon, eBay gibi siteler dışında harcayamıyor, hesabınıza aktaramıyorsunuz veya sadece Amerika içerisinde geçerli oluyor.
Bu vereceğim sitelerde o olay yok.

Diğer tip siteler; uzun ömürlü olmamakla beraber güzel tıklama ücretleri veriyorlar, paranızı transfer etmek için düşük alt limitler teklif ediyorlar ve doğal olarak bu sitelerde hem reklam hareketi hem de tıklama sayısı oldukça yüksek oluyor. Yani ilk gurupta bahsettiğim siteler gibi yavaş yavaş ama güvenli değil, hızlıca kara kazanmak mümkün… Bu noktada tavsiyem; bu tip sitelerde çok para biriktirmeye özen göstermeyin; benim gibi 1-2$ kazanır kazanmaz aktarın PayPal Hesabınıza :)

Bu işin bir kötü yönü var, ondan da bahsedeyim; çok hızlı şekilde sarıyor insanı. Oradan oraya, o tık bu tık derken bir bakıyorsunuz günde 4-5 saatiniz PC başında geçmiş oluyor ve tamamen anti-sosyal bir kişilik olup çıkmışsınız.
O nedenle ilk adım için 1-2 Güvenilir Site, 2-3 de hızlı pirim yapabileceğiniz site ile başlayın.

Bu sitelerin size getirisine göre ve ayırabileceğiniz zamana göre artırıp eksiltirsiniz.

Ben üye olup  ödemesini resmen aldığım siteleri sizinle paylaşacağım buradan; az zaten. Siz de paylaşırsanız müşterek bir havuz oluşturup birbirimizin referanslarını tıklayarak tıkladığımızın daha fazla kazanmasını sağlayabiliriz. İnanın bu yöntem çok hızlı ve daha emin bir ortam sağlıyor bu ortamda.

Uzun lafın kısası; hemen linkleri paylaşayım da kazanmaya başlayalım :)

En İyi Siteler; Bunlar benim tercihlerim.

Bu tip siteler tamamen Direkt Referral (Alt Üye) Sisteminde çok kazandıran siteler. Yani ne kadar çok insanı üye olarak kayıt ettirirseniz, o kadar çok kazanma imkanı sağlıyorlar. Bu konuya dikkat; eş, dost, tanıdık, arkadaş hepsi size çok para kazandırabilir.

Çok hızlı para kazanabileceğiniz ve 2$ gibi düşük limitle veya limit beklemeksizin kazancınızı hesabınıza transfer edeceğiniz kendini kanıtlamış, milyonlarca üyesi olan bir site;

Gerçek anlamda damlaya damlaya göl oluyor; yaşayın görün.

Eh; keyifli tıklamalar, bol kazançlar :)

UYARI:

1- *CHEAT LINK CHEAT LINK – DO NOT CLICK THIS AD*
2- *IF YOU CLICK THIS AD, YOU WILL LOSE $1 FROM ACCOUNT BALANCE*

Yazan reklamlara sakın tıklamayın. Hesabınız 3 gün dondurulur veya paranız düşer.

3- *AYNI IP ÜZERİNDEN BİRDEN FAZLA HESAP AÇMAYINIZ* Hesabınız dondurulur, iptal olur.

Tüm Kategoriler.